King of Avalon: Dragon Warfare Hack Złoto

King of Avalon: Dragon Warfare złoto hack

King of Avalon: Dragon Warfare hack

King of Avalon: Dragon Warfare to już kolejna gra strategiczna typu MMO.  W dużym skrócie naszym głównym zadaniem jest ulepszanie naszego imperium, zdobywaniem surowców oraz powiększaniu naszej armii.  Standardowo, nie lubimy powolnie rozbudowywać naszego miasta, więc postanowiliśmy stworzyć  hacka do King of Avalon: Dragon Warfare, ale o tym napiszę w dalszej części mojego wpisu.

 

King of Avalon: Dragon Warfare

Gra King of Avalon: Dragon Warfare została zainspirowana legendami arturiańskimi. Cała akcja toczy się w odległej Anglii w czasie wojny o legendarny miecz Excalibur. Chyba każdy słyszał o tej historii. Osoba która odnajdzie miecz, zasiądzie na tronie i wprowadzi pokój.  Bardzo ważny jest rozbudowa naszej wioski, aby chronić ją przed atakami innych użytkowników. W czasie rozgrywki musimy wydobywać surowce, ulepszać technologię dzięki którym nasze budynki są mocniejsze, a armia silniejsza. Jednym z kluczowych elementów moim zdaniem jest możliwość zawierania sojuszy. Dzięki współpracy z innymi jesteśmy mocniejsi. Oprócz obrony wioski musimy też atakować innych, aby zdobyć legendarny Excalibur.  Możliwy jest również handel pomiędzy użytkownikami.  W King of Avalon: Dragon Warfare oprócz zwyczajnej armii możemy również posiadać smoka, który daje nam ogromną przewagę w walce.  Gra została bardzo dobrze dopracowana zarówno pod względem technicyzm jak i graficznym, dzięki czemu rozgrywka jest czystą przyjemnością.

King of Avalon: Dragon Warfare hack

King of Avalon: Dragon Warfare

Przyszedł chyba czas na najbardziej wyczekiwany element hack do King of Avalon: Dragon Warfare. W tym wypadku nie mieliśmy dużo pracy, ponieważ deweloperzy nie zastosowali bardzo awansowanych zabezpieczeń. Oddaliśmy do waszej dyspozycji generator online oraz wersję do pobrania na wasz komputer. Poniżej dodatkowo zamieszczona została instrukcja.  Generator złota oraz zasobów jest bardzo prosty w użyciu.

Przejdź do Generatora!

Zalety naszej aplikacji

» Zabezpieczenie przed banem konta «
» Bezpieczne połączenie z serwerami za pomocą proxy «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby złota «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby zasobów «

» Aplikacja jest prosta w użyciu «

Krótka instrukcja krok po kroku

  1. Przejdź na stronę: http://besthack.pl/hack/king_of_avalon/
  2. Użyj generatora.
  3. Przejdź krótką weryfikację telefonem. (Dostajemy kod który zapobiega obciążaniem hacka przez boty)
  4. GOTOWE! Zasoby i złoto zostały dodane!
  5. Ciesz się nieskończoną ilością zasobówi złota ?

Pobierz Generator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *