Homescapes Monety Hack

Homescapes Hack

Homescapes

Homescapes jest kontynuacją pierwszej części gry gdzie dbaliśmy o ogród. W tej wersji wracamy do naszego domu rodzinnego który podał w kompletna ruinę. Główny bohater postanawia uratować dom i bierze się za jego renowację. Niestety proces trwa długo wiec przygotowaliśmy dla was hacka do Homescapes którego znajdziecie na dole artykułu.

Homescapes

Jak już wspominałem kluczowym zadaniem jest odbudowa naszego domu. Rodzice chcą sprzedać posiadłość, ale my do tego nie dopuścimy. Musimy urządzić ładnie wnętrze naszego budynku. Możemy również grać z znajomymi i podglądać ich wyniki. Dodatkowo w grze naszym zadaniem jest ułożenie „trzech jednakowych przedmiotów w jednym rzędzie” czyli już można powiedzieć kultowe rozwiązanie.  Ogólnie gra bardzo wciąga i trzeba przyznać jest bardzo ciekawa!Jeżeli chodzi o fabułę i mechanikę twórcy naprawdę postawili wysoko poprzeczkę, ponieważ wszystko jest bardzo ładnie dopracowane.

Homescapes hack

Homescapes Monety Hack

No niestety nad stworzeniem generatora gwiazdek i gotówki do Homescapes trochę się napracowaliśmy. Zabezpieczenia na serwerze twórców były ciężkie, ale udało nam się 😀 Dodatkowo postanowiliśmy przetestować w naszym generatorze nowe rozwiązanie które w jednym czasie obsłuży więcej użytkowników!  Zapraszam do korzystania z generatora i dzielenia się w komentarzach swoimi odczuciami oraz postępami w grze!

Przejdź do Generatora!

Zalety naszej aplikacji

» Zabezpieczenie przed banem konta «
» Bezpieczne połączenie z serwerami za pomocą proxy «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby monet «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby gwiazdek «

» Aplikacja jest prosta w użyciu «

Krótka instrukcja krok po kroku

  1. Przejdź na stronę: http://besthack.pl/hack/homescapes/
  2. Użyj generatora.
  3. Przejdź krótką weryfikację telefonem. (Dostajemy kod który zapobiega obciążaniem hacka przez boty)
  4. GOTOWE! Monety i gwiazdki zostały dodane!
  5. Ciesz się nieskończoną ilością monet i gwiazdek !

Pobierz Generator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *