Castle Clash Gems Hack

Castle Clash

Castle Clash jest jedną z niewielu gier strategicznych z elementami fantasty.  Gra ma bardzo specyficzny baśniowy klimat, który uważam przypadnie do gustu wielu użytkownikom. Naszym głównym zadaniem jest rozbudowa wioski oraz odkrywanie nowych technologii.  Oczywiście potrzebujemy do tego surowców oraz złota. Niestety nudziło nas długie oczekiwanie na wydobycie surowców więc postanowiliśmy stworzyć hack do Castle Clash.  Jednak nie było to łatwym zadaniem, ponieważ twórcy gry się postarali i stworzyli naprawdę dobre zabezpieczenia, ale jak wiadomo nie ma dla nas zabezpieczeń nie do przejścia Generator gems i złota możecie znaleźć w niższej części artykułu.

Castle Clash

Jak już wspomniałem wcześniej głównym zadaniem jest rozbudowa wioski, ale na tym się nie kończy. Musimy również rekrutować nowe  armie, oraz odkrywać coraz nowsze technologie. Kluczowe jest oczywiście wydobywanie surowców takich jak mana oraz złoto. Dodatkowo do rozgrywki zostały wprowadzone gemy, za które możemy kupić wszystko. Jedną z zalet Castle Clash jest to, że rozgrywka nigdy nam się nie znudzi, ponieważ cały czas musimy rozbudowywać naszą wioskę. Mamy możliwość podbijania wiosek innych graczy, dzięki czemu pozyskujemy dodatkowe surowce.  Jak w każdej grze tego typu bardzo ważna jest nasza strategia.  Wszystkie elementy graficzne gry zostały wykonane z dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu możemy cieszyć się cudowną rozgrywką.

Castle Clash hack

Castle Clash Gems Hack

Teraz przyszedł czas na prezentację naszego hacka do Castle Clash. Jak zwykle bardzo starannie wykonaliśmy nasze narzędzie i cały czas je aktualizujemy, dzięki czemu użytkownicy mają pewność że zawsze działa.  Dodaliśmy dwie wersje: online oraz generator do pobrania na nasz komputer. Poniżej zamieściłem dodatkowo krótką instrukcję obsługi naszego narzędzia.  Generator gems oraz złota jest bardzo prosty w użyciu, dzięki bardzo przyjaznemu i przejrzystemu interfejsowi użytkownika.  Na koniec życzę wszystkim użytkownikom, aby ich wioski były jak najbardziej rozwinięte dzięki naszemu narzędziu.

Przejdź do Generatora!

Zalety naszej aplikacji

» Zabezpieczenie przed banem konta «
» Bezpieczne połączenie z serwerami za pomocą proxy «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby złota «
» 
Możliwość posiadania nieograniczonej liczby manny «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby gems «

» Aplikacja jest prosta w użyciu «

Krótka instrukcja krok po kroku

  1. Przejdź na stronę: http://besthack.pl/hack/castle_clash/
  2. Użyj generatora.
  3. Przejdź krótką weryfikację telefonem. (Dostajemy kod który zapobiega obciążaniem hacka przez boty)
  4. GOTOWE! Gems, złoto oraz manna zostały dodane!
  5. Ciesz się nieskończoną ilością gems, złota oraz manny!

Pobierz Generator