Boom Beach Diamenty Hack

Czołem przodownikom!

Boom Beach diamenty hack

W dzisiejszej odsłonie naszego bloga zajmiemy się kolejną z produkcji Supercell (twórców m. in. Clash of Clans). Plaża, słońce, upał, czyli wszystko to, co dotąd kojarzyło nam się z wypoczynkiem, urlopem i relaksem, za sprawą Boom Beach zmienia się o 180 stopni. Przepiękna sceneria, oddawana przez wyrazistą i dokładną grafikę, nie może uśpić czujności. Gracze Boom Beach muszą mieć się na baczności! Żeby wygrać, w tej grze nie wystarczy jednak tylko grać. Jako strategiczna produkcja, Boom Beach wymaga od graczy myślenia, planowania i rozsądnego gospodarowania zasobami. Jak we wszystkich grach strategicznych, tak i w tej, borykają się głównie z problemem surowców, za które można podnieść poziom i umiejętności. Czy hack do Boom Beach może załatwić sprawę? Oczywiście, o ile tylko jest skuteczny. Z tym wiadomo są problemy ale… nie u nas. Jak zwykle zapodajemy gotowe, proste i działające rozwiązania, które sprawią, że nie będziecie się już martwili ani o złoto ani o drewno, ani nawet o diamenty.

Boom Beach

Dzięki temu, że mamy do czynienia z produktem wytwórni Supercell, samouczek, z którym gracze spotykają się po uruchomieniu aplikacji, jest krótki, zwięzły, treściwy i pomocny. W trakcie jego trwania stoczymy przykładową bitwę, nauczymy się budować obiekty i poznamy sposoby prowadzenia walki. Po skończeniu samouczka możemy liczyć na drobne podpowiedzi ze strony gry jak powinniśmy postąpić w kolejnych etapach. Gra wydana została w roku 2013. Jest to 6 propozycja Supercell (3 na urządzenia mobilne), niemniej udana niż jej poprzednicy. Pierwotnie dostępna była tylko na urządzenia Apple’a (iPhone’y i iPady). Obecnie cieszyć się nią mogą zarówno posiadacze urządzeń mobilnych z Androidem i ci, którzy wiedzą jak korzystać z komputerowych emulatorów. Najwierniejsi fani oczekują oczywiście wersji na pecety, tym bardziej, że – wydana rok wcześniej – Clash of Clans doczekała się swojej pełnoprawnej, komputerowej odsłony. Boom Beach to plażowa rzeczywistość, w której gracze osadzeni na jednej z wysp muszą stawić czoła innym przeciwnikom – graczom, oraz Blackguards, zwanymi również frakcją NPC.  Obronność i zdolność atakowania to oczywiście dwie, najważniejsze kwestie. Zdrowa równowaga pozwala bronić swojego terenu, a z czasem pozwalać sobie na konieczną ekspansję. Zależność ofensywy od defensywy jest oczywiście podyktowana stopniem zaawansowania poziomu obronności i wyszkolenia armii gracza. Żeby w tej materii niczego nie brakowało konieczne są duże zapasy różnorodnych zasobów. W początkowej fazie drewna i złote, przez inne, a w końcu po diamenty. Te ostatnie najczęściej są obiektem pożądania graczy, stąd hacki na diamenty w Boom Beach są tak często poszukiwane.

Atakując kolejne tereny można zyskać nie tylko powiększenie swojego terytorium ale również odkryć skarby. Na każdej z obcych wysp znajdują się również złoża surowców, które przydają się na każdym etapie gry. Ponadto każda, wygrana bitwa przynosi wirtualne pieniądze. W komiksowym, nadmorskim świecie możemy połączyć się z Gry Google Play i obserwować wyniki w Boom Beach pozostałych graczy, porównując z nimi nasze własne. A jak to zrobić, że nasze były wyższe? Z pewnością przydadzą się Wam do tego polecane przez nas hacki. Czytajcie dalej!

Boom Beach diamenty hack

Boom Beach hack

Pamiętamy, że kody, w których przytłaczają rzędy cyferek i literek w niezrozumiałych szykach to nie jest to, co nasi czytelnicy lubią najbardziej. Z tego względu – jak zwykle – postaraliśmy się i znaleźliśmy hacki Boom Beach 2017 w pięknej odsłonie z prostym i przyjaznym interfejsem graficznym. Proponowane przez na rozwiązanie nie tylko jest proste w obsłudze ale nie wymaga instalacji. Na stronie besthack.pl jest prosty tutorial pokazujący dokładnie jak skorzystać z narzędzia dodawania diamentów do Boom Beach. Pod podanym adresem znajdziecie hacki również na komputer (emulator). Obydwa rozwiązania są aktualizowane równolegle, więc obydwa będą sprawne po kolejnych uaktualnieniach. Nieskończone złoża drewna, złota i diamentów w Boom Beach są na wyciągnięcie Waszych rąk. Życzymy miłego grania!

Przejdź do Generatora!

Zalety naszej aplikacji

» Zabezpieczenie przed banem konta «
» Bezpieczne połączenie z serwerami za pomocą proxy «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby diamentów «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby złota «

» Aplikacja jest prosta w użyciu «

Krótka instrukcja krok po kroku

  1. Przejdź na stronę: http://besthack.pl/hack/boom_beach/
  2. Użyj generatora.
  3. Przejdź krótką weryfikację telefonem. (Dostajemy kod który zapobiega obciążaniem hacka przez boty)
  4. GOTOWE! Diamenty, złoto i drewno zostały dodane!
  5. Ciesz się nieskończoną ilością diamentów, drewna i złota ?

Pobierz Generator

Film pokazujący działanie:

3 thoughts on “Boom Beach Diamenty Hack

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *