Lords Mobile Gems Hack

lords mobile gems hack

Cześć!

Lords Mobile Gems Hack

Tym razem sięgamy po produkcję z końcówki ubiegłego roku. Czy wśród fanów gier strategicznych są tacy, którzy ominęli premierę Lords Mobile? Pewnie nie. Nas też nie ominęła wieść o nowym produkcie IGG. Twórcy słynnego Castle Clash mieli postawione przed sobą wysokie wymagania. Trzeba przyznać, że według naszej opinii dali sobie radę w 100%. Poza doskonałą grafiką, płynnością gry, dostępnością on-line, a więc graniem w czasie rzeczywistym gra stanowi duże wyzwanie dla twórców mniejszych i większych chitów. Szybko, po jej wydaniu, okazało się, że hacki Lords Mobile nie będą takie proste – ani w stworzeniu, ani w znalezieniu. Trzeba przyznać, że samo założenie fabuły, która jest połączeniem kilku, różnych gatunków, stawia przed graczami i koderami nie lada wyzwanie. My, podjęliśmy tę rękawice.

Lords Mobile

Lords Mobile otwiera przed swoimi graczami cudowny świat fantasy. Gra stanowi połączenie RPG z grą ekonomiczną i strategiczną. Debiutant IV kwartału 2016 r. zaprosił do tworzenia, rozbudowywania i utrzymywania królestwa, którego celem jest ekspansja. Oczywiści atak wymaga posiadania odpowiednich środków, a te z kolei zdobywamy pozyskując surowce naturalne. Przyznać trzeba, że poza standardowymi elementami gier strategicznych Lords Mobile oferuje również niezwyczajne elementy dla gier mobilnych, jak np. budowanie pułapek. Tych szczególnych umiejętności nauczą się żołnierze szkoleni w akademii. Budynek ten, jest jednym z najważniejszych zabudowań, które stawia się zaraz po stworzeniu podstawowych fortyfikacji obronnych. Nie lada gratką jest możliwość odnajdywania i wcielania w szeregi swojej armii niezwykłych bohaterów. Niewątpliwie element ten stanowi najbardziej wyrazisty akcent z gier RPG. Żołnierze pozyskani w ten sposób są przeciwnikami dla „większych” wrogów, jak smoki. Każda wygrana walka przynosi graczowi skarby oraz podniesienie poziomu umiejętności danego bohatera. Każdy z nich ma bowiem różne cechy i zdolności. Ciekawostką jest, że w trakcie walki z drużyną bohaterów to gracz decyduje jakich specjalnych umiejętności użyje w danej chwili żołnierz. W grze, przewidziano nie tylko możliwość podboju sąsiednich królestw ale również więzienie dla podbitych władców. Żeby się z niego wyswobodzić, pokonany gracz musi zapłacić okup. Oczywiście z sąsiadami można nie tylko walczyć ale i zawiązywać sojusze. Tego rodzaju posunięcia gwarantują większą stabilizację i bezpieczeństwo, nie powodują jednak powiększania się terytorium gracza.

Każdy atak powinien być dobrze przemyślany, jednak weryfikacja możliwości z jednej strony – naszej – nie zawsze jest wystarczająca. Lords Mobile zaskakuje i tutaj, bowiem udostępnia możliwość wysłania szpiega na terytorium potencjalnego wroga. Niewątpliwie, ta funkcjonalność sprawia, że lepiej możemy zaplanować działania, również pod względem tego, czy chcemy wojować czy przyjaźnić się z danym królestwem. Żeby jednak dojść na szczyt każdemu graczowi potrzebne jest dużo złota i gemów. Stąd też pomysł na hack Lords Mobile na gemy i złoto. Dzięki nim można o wiele szybciej budować fortyfikacje i akademie, szkolić żołnierzy i trenować bohaterów. Motywacją do wchodzenia na coraz wyższe poziomy zaawansowania jest tabela wyników on-line. Widzimy w niej swoje dokonania ale też na jakim poziomie są nasi sojusznicy i wrogowie (oraz inni gracze). Czyż nie macie chęci bycia najlepszymi…?

Lord Mobile Gems hacki

lords mobile hack

Doszliśmy wreszcie do miejsca, w którym opowiemy o proponowanym przez nas rozwiązaniu na niedobór gemów i złota. Przygotowaliśmy informacje o najlepszym, z dostępnych rozwiązań. Hack do Lords Mobile na gemy i złoto jest w formie skryptu. Jego działanie polega na tym, że zasila on konto gracza w surowce w ilości… nieskończonej. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele pseudo – aplikacji zawirusowało już Wasze urządzenia (tak, nas też to spotkało), dlatego proponujemy narzędzie w wersji on-line. Uruchomienie generatora jest proste i w zależności od tego czy korzystacie z emulatora, czy bezpośrednio z urządzenia na Androidzie trzeba skorzystać z jednego, z dwóch rozwiązań na stronie besthack.pl  poprzez zaznaczenie opcji „PC” lub „Android”. Pozostaje jedynie wdrożenie skryptu i już możecie korzystać z nieograniczonych możliwości generatora. Dobrej zabawy!

Przejdź do Generatora!

Zalety naszej aplikacji

» Zabezpieczenie przed banem konta «
» Bezpieczne połączenie z serwerami za pomocą proxy «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby złota «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby gems «

» Aplikacja jest prosta w użyciu «

Krótka instrukcja krok po kroku

  1. Przejdź na stronę:  http://besthack.pl/hack/lords_mobile/
  2. Użyj generatora.
  3. Przejdź krótką weryfikację telefonem. (Dostajemy kod który zapobiega obciążaniem hacka przez boty)
  4. GOTOWE! Gems i złoto zostały dodane!
  5. Ciesz się nieskończoną ilością gems i złota ?

Pobierz Generator

Film przedstawiający działanie:

3 thoughts on “Lords Mobile Gems Hack

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *