Idle Heroes Gems Hack

Idle Heroes Hack

Idle Heroes

Kolejną ciekawą grą w sklepie Google Play jest Idle Heroes. Jest to gra RPG. W dużym skrócie walczymy z różnymi stworami. Pomimo, że gra jest darmowa mamy w niej dużo mikropłatności. Dzięki nim możemy bardzo ułatwić sobie rozgrywkę. Oczywiście stworzyliśmy dla was narzędzie które doda wam do konta gems oraz złoto!

Idle Heroes

Naszym głównym zadaniem jest dowodzenie małą armią, która walczy z różnymi stworzeniami. Mamy do dyspozycji sporą ilość plansz bo aż 8. Jednym z kluczowym elementów jest szkolenie naszej armii. Odkrywając nową plansze zaczynamy walkę, w której kluczowe są umiejętności naszych żołnierzy.  Mamy do dyspozycji ponad dwieście bohaterów którym szkolimy i stają się coraz lepszymi wojownikami.  Oczywiście każda postać ma inne specjalne umiejętności oraz bronie.  Jeżeli chodzi o stronę techniczną naprawdę warto pochwalić deweloperów, ponieważ bardzo się postarali. W sumie nie mam do czego się przyczepić.

Idle Heroes Gems Hack

Idle Heroes Gems Hack

Sprawa z generatorem do tej gry poszła bardzo szybko. Twórcy nie stworzyli jakoś bardzo mocnych zabezpieczeń więc udało się wszystko złamać w jedne wieczór. W generatorze testowo wykorzystaliśmy najnowszą technologię, dzięki czemu macie pewność, że wasze konto nie dostanie bana, a złoto oraz gems zostaną dodane!

Przejdź do Generatora!

Zalety naszej aplikacji

» Zabezpieczenie przed banem konta «
» Bezpieczne połączenie z serwerami za pomocą proxy «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby złota «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby gems «

» Aplikacja jest prosta w użyciu «

Krótka instrukcja krok po kroku

  1. Przejdź na stronę: http://besthack.pl/hack/clash_royale/
  2. Użyj generatora.
  3. Przejdź krótką weryfikację telefonem. (Dostajemy kod który zapobiega obciążaniem hacka przez boty)
  4. GOTOWE! Gems i złoto zostały dodane!
  5. Ciesz się nieskończoną ilością gems i złota ?

Pobierz Generator